PRADINUKŲ LYGA!

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFa) organizuotame projekte „Pradinukų lyga“. Futbolas – smagiausias sportinis žaidimas mūsų mokykloje! Mažieji futbolininkai atliko mankštą pagal lygos dainą, įveikė sportinius iššūkius, išbandė naujus reakcijos pratimus, žaidė futbolą, pildė užduočių knygutes, rinko taškus už tikslingai įveiktas užduotis.

Baigėsi iššūkių mėnuo! Fizinio ugdymo mokytojas Vytautas Gaigalas ir mūsų mokyklos mokinė, Utenio komandos rinktinės futbolininkė Gabija Viplentaitė mažiesiems futbolininkams įteikė diplomus, o mokyklos pavaduotoja Neringa Pauliukevičienė aktyviausiems „Pradinukų lygos“ sportininkams – MaFa įsteigtus prizus.

Rita Rimiškienė