TOLERANCIJOS DIENA MOKYKLOJE

Lapkričio 16 d. mokykloje vyko tarptautinei Tolerancijos dienai skirta popietė. Aktyvių mokinių klubas organizavo Tolerancijos NAMO kūrybos darbus: vieni darė namus, kiti kūrė ir siūlė idėjas NAMO puošybai. Stogas buvo papuoštas ant skrituliukų užrašytais „širdies žodžiais“. Paskui rinkomės į TOLERANCIJOS PAMOKĄ.

Popietės metu vyko įspūdinga Pyragų mugė. Jos metu surinktus pinigus padovanojome Jūžintuose gyvenančiai ukrainietei, kuri augina daugybę mažų šuniukų. Kad juos išgelbėtų, turėjo pabėgti nuo karo baisumų Ukrainoje. Pradinukai apsilankė ukrainietės namuose ir įteikė dovaną. Kiek džiaugsmo buvo, kai mažieji šuniukai palaižė rankas, ar prisiglaudė, paiimti ant rankų. Atsisveikinant, šeimininkė kiekvieną apkabino. Jautriose vaikų akelėse slėpėsi gailestis ir paslėptas nerimas.