Ekskursija į Trakus ir Kernavę

6 ir 8 klasės mokiniai vyko į įspūdingą edukacinę – pažintinę kelionę po Trakus ir Kernavę.

Pasiekę Vilnių, pirmiausia nuvažiavome į geležinkelio stotį, sėdome į traukinį ir vykome į Trakus. Ten visų laukė interaktyvi ekskursija, pasakojanti negirdėtą buvusios sostinės istoriją ir kviečianti aktyviai įsitraukti pačius žaidėjus. Virtualus komandai skirtas gidas privertė patreniruoti kojas ir pasukti galvas – reikėjo įminti užuominas (jas gidas siuntė į išmaniuosius telefonus), atrasti paslėptas detales, atsakyti į klausimus ir tada – judėti į priekį – žingsnis po žingsnio, kol įveikėme nurodytą maršrutą. Interaktyvios ekskursijos metu labai daug sužinojome apie karaimų tautą, jos istoriją, pamatėme dar neregėtus Trakus.

Skaniai papietavę, vykome į Kernavę. Nuvažiavę pamatėme kvapą gniaužiančius vaizdus, kurie atsiveria užlipus ant piliakalnių. Pasivaikščiojome po atstatytas XIII a. medinio miestelio gatves ir namus.

Aušra Baškienė