Kalėdinis karnavalas 2019

Tradiciškai paskutinę dieną prieš Kalėdines atostogas mokykloje triukšmingai praėjo Kalėdinis karnavalas. Pradinių klasių ir penktos klasės mokiniai kartu su mokytojomis paruošė įdomias ir linksmas programėles įvairiomis temomis, o kartu su Kalėdų seneliu dainavo dainas ir žaidė žaidimus. Už tai, kad visus metus buvo geri, visi gavo Kalėdinių dovanų.

Vakare į karnavalą, kurio tema „Profesijos“,  rinkosi 6–10 klasių mokiniai. Aštuntos klasės mokiniai buvo stilistai – demonstravo 2020-ųjų metų madas, devintos klasės broliai dvyniai rungtyniavo virtuvėje, šeštokai parodė, kuo jie bus, kai užaugs, o dešimtokų „farai“ ieškojo pavogtų Kalėdų. Septintokai irgi neliko be darbo – buvo karnavalo vedantieji ir apsauginiai. Po pasirodymų puikiai nusiteikę mokiniai rinkosi klasėse, kur vaišinosi saldumynais ir linksmai bendravo su klasės draugais, tėveliais, mokytojais bei klasių auklėtojais.