Įsimintinos veiklos tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“. Neakivaizdžiai susipažino su rašytoja Evelina Daciūte, jos kūryba vaikams, kartu skaitė knygas įvairiose aplinkose (Jūžintų bibliotekoje, klasėje, mokyklos foje…) dalyvavo įvairiose veiklose.

Kiekviena perskaityta knygutė buvo vis kitokia, įdomi ir įtraukianti. Kuri paliko didžiausią įspūdį, neįmanoma įvardinti! Mažieji mokinukai ne tik patys skaitė, bet ir klausėsi vyresniųjų draugų, mokytojų, mamų, močiučių skaitymo, vykdė įvairias veiklas: animavo, įgarsino personažus, lipdė, piešė, lankstė, dalyvavo žaidimuose, įminė paslaptį, surengė darbų ir knygų parodėlę Jūžintų bibliotekoje, gavo dovanų. LAIMĖ yra KNYGŲ SKAITYMAS!!!