Parodoje BALTTECHNIKA 2022

6–7 klasių mokiniai apsilankė Tarptautinėje specializuotoje technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje BALTTECHNIKA 2022, kuri yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje.

Parodos organizatoriai siekė jaunuosius lankytojus sudominti ir atkreipti jų dėmesį į transporto, mobilumo, atsinaujinančių išteklių, tvarumo temomas, išmaniosios gamybos sprendimus, tokius kaip robotizacija, skaitmeninimas, dirbtinis intelektas.

Mokinius supažindino kaip pasiruošti ateities pramonės veikloms, kokių žinių reikės organizacijoms ir jų darbuotojams, kokie įgūdžiai padės užtikrinti tvarią ir skaitmeninę ateitį gamyboje ir ne tik.

Inovacijų sala –  tai speciali parodos erdvė, skirta ir mokiniams, kviečianti apžiūrėti inovatyvius gaminius bei sprendimus, kurie būtų įdomūs tiek  profesionalams, tiek  plačiajai visuomenei. Šioje ekspozicijoje dalyviai pristatė, o mokiniai – pamatė, išbandė ir pačiupinėjo Lietuvoje gimusias inovacijas ir technologijas.