Rokiškio rajono mokinių tarybos Rudens konferencija

Š. m. rugsėjo 9 d. vyko Rokiškio rajono mokinių tarybos (RRMT) Rudens konferencija. Konferencijoje dalyvavo visų rajono mokyklų mokinių savivaldų atstovai. Mūsų mokyklą atstovavo aktyvių mokinių klubo nariai su prezidente Samanta Jankauskaite bei klubo kuratorė Gražina Balčiūnienė. Konferencija prasidėjo  RRMT prezidento Ąžuolo Jankausko metine ataskaita. Vėliau savo ataskaitas pateikė visų rajono mokyklų atstovai. Mūsų mokyklos mokinių savivaldos 2020–2021 metų veiklos ataskaitą pristatė prezidentė Samanta. Išklausius visų rajono mokyklų mokinių savivaldų ataskaitas, vyko naujo RRMT prezidento rinkimai.

Aktyvių mokinių klubo kuratorė Gražina Balčiūnienė