Lėlių teatrų festivalyje „Kai atgyja lėlės“

Pirmos ir antros klasių mokiniai ir jų mokytojos Rita Rimiškienė ir Vilmantė Mačiežienė dalyvavo jubiliejiniame – XXV-ame lėlių teatrų festivalyje „Kai atgyja lėlės“, kuris vyko Rokiškio kultūros centre. Mažieji mokiniai stebėjo lėlių teatro atidarymą, žiūrėjo Bajorų lėlių teatro ČIZ spektaklį „Trys pasakų mazgeliai“. Kupini įspūdžių ir gerų emocijų, leidosi į pažintinę kelionę aplink Rokiškio dvarą. Mažiesiems keliautojams labai patiko dvaro teritorijoje auginami danieliai. Smagiai laiką leido supdamiesi autentiškose sūpynėse – tokiomis sūpynėmis XX a. I p. suposi ir pramogavo Rokiškio dvare gyvenę grafai Pšezdzieckiai. Jos atkurtos pagal išlikusią fotografiją. Smagu keliauti, sužinoti, pažinti, plėsti savo žinių akiratį, bet labai svarbu – pajausti draugą šalia, mokytis bendrauti ir tinkamai elgtis nekasdieniškose situacijose.

Rita Rimiškienė