Kviečiame mokytis mūsų mokykloje

Kviečiame būsimus pirmokus ir kitų klasių mokinius 2021/2022 m.m. mokytis Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos Jūžintų skyriuje. Būsimoji pirmokų mokytoja – Vilma Kavaliauskienė. Tai didelę patirtį turinti mokytoja, sėkmingai ir tikslingai naudojanti daugybę IT priemonių ir įvairiausių metodų, SMART lentą, gebanti dirbti tiek tiesiogiai, tiek nuotoliniu būdu.

Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos Jūžintų skyrius – tai saugi ir jauki mokykla, į kurią mokiniai yra saugiai pavežami, skaniai maitinami, darbuotojai ir visas personalas dirba dėl vaikų.

Nors esame maža kaimo mokykla, bet naudojame naujausius ugdymo metodus, priemones, mokiniai mokomi šiuolaikiškai. Klasėje vaikų nedaug, todėl jiems tenka daug mokytojų dėmesio.

Kviečiame mokytis mūsų mokykloje. Kilus klausimams, skambinkite, rašykite. Kontaktai: Neringa Pauliukevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, tel. 8 618 02645; Vilma Kavaliauskienė, būsimoji pirmokų mokytoja, tel. 8 620 81896.