Stipriausia Panevėžio apskrities komanda

Šauniai pradėjome 2020-uosius metus. Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) zoninėse varžybose, kurios vyko Biržuose, mūsų mokyklos merginų komanda nugalėjo Pasvalio rajono Pumpėnų gimnazijos futbolininkes. Su Biržų rajono Pabiržės mokyklos komanda sužaidėme lygiosiomis 2:2. Užėmėme pirmąją vietą ir teisę žaisti tarp 16 stipriausių Lietuvos mokyklų komandų.

Jau po trijų dienų vykome į Panevėžį „Ladygolas“ U-16 apskrities atkrintamąsias futbolo varžybas. Mūsų merginų komanda pasirodė šauniai. Jos iškovojo pirmąją vietą nugalėdamos Biržų „Saulės“ gimnazijos komandą (3:1), Panevėžio „Minties“ gimnazijos komandą (4:1) ir Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos komandą (2:0).

Kovo mėnesį mūsų futbolininkės, kaip stipriausia Panevėžio apskrities komanda, dalyvaus didžiajame finale Prienų arenoje – BC CBet Prienai.

Mūsų futbolininkių šauniąją komandą (Ineta Dručkutė, Kornelija Skvarnavičiūtė, Oresta Solovjova, Eglė Braknytė, Roberta Viplentaitė, Otilija Pauliukevičiūtė, Evita Mackutė, Kamilė Kralikaitė, Kamilė Jelenskaja, Judita Dručkutė, Gabija Viplentaitė) pasveikino Jūžintų seniūnas Vytautas Stakys.