VASAROS STOVYKLA PRADINUKAMS

Pralėkė įspūdingas laikas trijų dienų VASAROS STOVYKLOJE! 1–4 klasių mokiniai smagiai praleido laiką dalyvaudami įvairiose veiklose. Pirmą stovyklos dieną važiavo į Salų dvarą, dalyvavo saldainių „Karvutė“ gaminimo edukacijoje, aplankė dvaro kiemo gyventojus stručius, alpakas, ponius. Užlipo į nediduką apžvalgos bokštą, suposi ant Dviragio ežero vandens įrengtose sūpynėse, „deginosi po palmėmis“, vaišinosi išmaniojo ROBOTUKO pateiktais ledais.

Antrą (labai lietingą) dieną stovyklautojai vyko į Rokiškio dvarą. Dvaro kalvėje apžiūrėjo Romo Kazlausko dirbinių parodą „Medžio monai“, susipažino su mediniais konstruktoriais ir dalyvavo edukacinėje veikloje, konstravo laikrodį. Vėliau susipažino su Rasos (Joninių), trumpiausios nakties ir ilgiausios dienos, švente. Atliko užduotis spalvinimo knygelėje „Rokiškio rajonas. Čia gyventi gera“, kurias gavo dovanų spalvinti laisvalaikiu.

Trečią stovyklavimo dieną – PRAMOGOS PRIE JŪŽINTO EŽERO – graži saulėta diena, puiki nuotaika – smagiems žaidimams lauke. Žygis prie ežero, komandų prisistatymai, varžybos, smėlio pilių statymas, kliūčių ruožo įveikimas, plaukimas valtimi, maudynės ežere ir pietūs ruošti ant laužo! Po įspūdingo laiko – KELIALAPIS Į VASARĄ.

Smagių, saugių vasaros atostogų!

Rita Rimiškienė