Kelialapis į vasarą!

Birželio 9 dieną pradinių klasių mokiniai užbaigė mokslo metus. Šventinę dieną pradėjo inscenizacija „Grybų karas“ pagal Justino Marcinkevičiaus eiliuotą pasaką. Vėliau mokiniai, jų tėveliai, mokytojai rinkosi Juozo Otto Širvydo kiemelyje. Nuotaikingai šventę pradėjo vedančiosios mokytoja Rita ir jos mokinė Rugilė.

Su pradžios mokykla atsisveikino ketvirtokai. Juos pasveikino jų mokytoja Jolanta Trepkevičė. Pavaduotoja Neringa Pauliukevičienė įteikė Pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus. Už nuveiktus darbus per mokslo metus, visų pradinių klasių mokiniai gavo padėkas, kurias įteikė dešimtokai. Trečių ir antrų klasių mokiniai, kuriuos šokiui paruošė mokytoja Vilmantė Mačiežienė, šoko linijinius šokius.

Pradinukai dainavo skambias dainas, vadovas mokytojas Jonas Kepenis. Vedančiosios iš VASAROS LAGAMINO ištraukė SAUGIOS VASAROS DOKUMENTĄ, ir jį pristatė. Taip pat pakvietė prisijungti prie skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“. Išsiilgusių vasaros pramogų laukė batutas.