Tautos istorinė diena

Vasario 12 – Tautos istorinė diena. Jau tradicine tampanti viena iš pažintinės, kultūrinės, meninės ir kūrybinės veiklos dienų šiemet neįprasta, nes visos veiklos vyko nuotoliniu būdu.

Visą praėjusią savaitę mokiniai ir mokytojai ruošėsi vasario 16-osios paminėjimui. Nepamiršo ir Užgavėnių bei Valentino dienos. Mokytojai ruošė viktorinas, planavo piešinių, montažų, tapybos ant sniego ar Užgavėnių blynų serviravimo konkursus. Penktadienį mokiniai aktyviai paniro į paruoštas veiklas.

Mažiausiųjų darbeliai

Antrokų himnas ir Užgavėnės

Trečiokų piešiniai ir tapyba ant sniego. Užgavėnių kaukės ir blynų serviravimas

Ketvirtokų kūryba

Penktokų širdelės Lietuvai

Šeštokų kūryba

Septintokų darbai

Meilė šaliai, tautai prasideda nuo mažiausių ir artimiausų dalykų: meilės artimui, savam namui, kiemui, gatvei. Nuo meilės mumis pasirūpinusioms rankoms iki tų, kuriais rūpintis nusprendžiame mes patys.

„Mes esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome…“,- teigė A.de Sent-Egziuperi. Taigi, aštuntokai nusprendė suteikti papildomą savo meilės ir rūpesčio „porciją“ savo augintiniams.

9 klasės mokinių veiklos rezultatas – nuotraukų koliažas „4 in 1 – Valentino diena + Vasario 16 – oji +  Užgavėnės + Atostogos“.