SVARBI  informacija mokinių tėvams ir mokiniams

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pranešimas spaudai.

Paskelbus karantiną, būtina suprasti, kad neorganizuojant ugdymo proceso siekiama minimizuoti galimų mokinio fizinių kontaktų  kiekį, ypač vietose, kuriose galimai lankosi daugiau žmonių.

Todėl šeimai tenka atsakomybė už savo  vaikų ir kitų žmonių saugumą laikantis karantino principų ir vykdant karantino priemones.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Gerb. mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai) prašome karantino metu užtikrinti Jūsų vaikų buvimą namuose!!!

Mokyklos administracija