Projekto veiklos žiemą

Mokyklos 6 mokytojų, dirbančių su pradinių klasių mokiniais komanda jau visus metus vykdo Projektą NR. 09.2.1-ESFA-K-728-01-0054 „Matematinio mąstymo pasiekimų gerinimas STEAM ugdymo metodais formuojant žaliąjį mokinių požiūrį“.

Ši žiema suteikė nepakartojamų galimybių veikloms lauke. Šį kartą su pradinukais trims pamokoms apjungėme kūno kultūrą (remiantis pateiktomis taisyklėmis, rasti ir atnešti sniege paslėptus užšaldytus ledo luitus), matematiką (juos suskaičiuoti, sudaryti luitų diagramą pagal spalvas, palyginti gautus rezultatus, sukurti situacijų skaičiavimui), dailę ir technologijas (sukurti žiemos drakonus, juos dekoruoti spalvotu vandeniu ir ledo gabalais). Vaikai savo iniciatyva kūrė drakonų istorijas.Tai buvo smagios ir įdomios pamokos kitaip, kurios įnešė įvairovės į mokyklinį gyvenimą ir skatino kompetencijų ugdymąsi neformalioje aplinkoje.

Vilma Kavaliauskienė